montaz alarmow

systemy alarmowe zielona gora

alarmy zielona gora

t7 (69 kB)
[Rozmiar: 72075 bajtów]
Systemy Alarmowe

Czy boisz się, że ktoś okradnie Twoje mieszkanie lub firmę?

Od wielu lat istnieje na to skuteczny sposób. Wystarczy zamontować alarm, który skutecznie odstraszy złodzieja lub powiadomi odpowiednie służby o włamaniu lub kradzieży. Nasza firma specjalizuje się w instalacji alarmów przewodowych,bezprzewodowych, które z łatwością umieścisz w każdym miejscu. Ponadto oferujemy pełną integrację systemów alarmowych z systemami monitoringu.

dvbt3 (54 kB) dvbt3 (54 kB)

System alarmowy porównać można do wartownika, który stoi na straży domu, biura lub innego obiektu. Jednak w przeciwieństwie do człowieka nigdy się nie męczy, jest zawsze czujny, nie musi spać i może chronić dobytek przez 24 godziny na dobę.

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Naturalnie system sygnalizacji włamania i napadu, podobnie jak wartownik, w zależności od sytuacji pracować będzie inaczej. Można wskazać trzy najważniejsze stany systemu: brak czuwania, czuwanie i alarm. Nieczuwający system jest jak wartownik, który otrzymał polecenie, aby nie zwracać uwagi na osoby, które wchodzą i wychodzą. Jeśli jednak wartownik otrzyma polecenie, aby nie wpuszczał na teren obiektu osób do tego nieuprawnionych, sytuacja ulegnie zmianie.

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Podobnie jest z systemem alarmowym, w którym załączono czuwanie. Od tej chwili zarejestrowanie na terenie obiektu obecności osób wywoła alarm.Na system alarmowy składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy: centrali alarmowej, urządzenia sterującego, czujek i sygnalizatorów. Przydatna okaże się także linia telefoniczna oraz obecny chyba już w większości gospodarstw domowych komputer. nasza firma wykona montaz alarmow na najwyższym poziomie

KONTAKT

Pogotowie Techniczne 24 H
TEL. 785.534.734Wypełnij Formularz Oddzwonimy

Imię:
TelefonWspółpracujemy

polsat (94 kB)

nc (6 kB)

images (5 kB)


Copyright by www.fox.zgora.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
stopka1 (18 kB) stopka2 (19 kB)
poczta (2 kB)
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt