t7 (69 kB)
[Rozmiar: 72075 bajtów]
KONTROLA DOSTEPU


Ogólna charakterystyka systemów kontroli dostępu System kontroli dostępu, będąc elementem elektronicznych systemów zabezpieczeń, stanowi doskonałe uzupełnienie systemu sygnalizacji włamania i napadu. Rolą nowoczesnego systemu kontroli dostępu jest ograniczenie dostępu do określonych miejsc w obiekcie osobom nieupoważnionym, w czasie gdy w strefie chronionej przebywają osoby uprawnione. Stanowi on alternatywę dla tradycyjnych, mechanicznych systemów kontroli dostępu opartych o zwykłe klucze.

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Funkcjonalność mikroprocesorowych kontrolerów znacząco przewyższa nawet rozbudowane systemy typu master key Za pomocą dedykowanego oprogramowania administrator ma możliwość w bardzo szybki i prosty sposób wybierać osoby, które mają być objęte systemem, ustalać harmonogram przejść i przydzielać dostęp. Jest to jeden z powodów, dla których tak chętnie inwestorzy korzystają z ich możliwości.

Tworzenie tego systemu polega na zainstalowaniu przy drzwiach wejściowych chronionych obiektów odpowiednich urządzeń, które po przyłożeniu do nich karty dostępu umożliwiają zidentyfikowanie użytkownika i otwarcie drzwi. Jeżeli użytkownik nie jest upoważniony do dostępu do danego pomieszczenia, system odmawia otwarcia drzwi. System ten umożliwia również kontrolowanie i rejestrowanie czasu pracy pracowników wyposażonych w karty dostępu. Każdy pracownik przychodząc do firmy, musi przyłożyć kartę dostępu do urządzenia odczytującego umiejscowionego przy drzwiach wejściowych, aby mogły one zostać otwarte. Od tego momentu czas przebywania w firmie jest mierzony i rejestrowany. Podgląd może być prowadzony przy użyciu komputera osobistego, który ma dostęp do Internetu.

KONTAKT

Pogotowie Techniczne 24 H
TEL. 785.534.734Wypełnij Formularz Oddzwonimy

Imię:
TelefonWspółpracujemy

polsat (94 kB)

nc (6 kB)

images (5 kB)


Copyright by www.fox.zgora.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
stopka1 (18 kB) stopka2 (19 kB)
poczta (2 kB)
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt