t7 (69 kB)
[Rozmiar: 72075 bajtów]
DOMOFONY, WIDEODOMOFONY


Czy chcesz widzieć i słyszeć kto puka do Twoich drzwi?

Jeżeli pragniesz być bezpieczny w swoim domu, posiadłości, czy też w firmie nie zwlekaj. Domofony i wideodomofony wspomogą kontrolować kto i kiedy zjawia się na Twoim terenie.

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Domofony cyfrowe są to urządzenia stosowane do instalacji w budynkach wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, czy też modernizacji systemów domofonowych. Podstawową zaletą instalacji domofonów cyfrowych jest okablowanie oraz funkcja zamka szyfrowego dla każdego z abonentów. Współczesne domofony (wideodomofony) są funkcjonalne i estetyczne, a ich obudowy są odporne na wpływy atmosferyczne i dewastację. Centrala wspópracuje z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz czytnikiem kluczy Dallas, które mogą sterować elektrozaczepem.

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Domofony, które są osiągalne na rynku wykorzystują różne technologie. Analogowe domofony są urządzeniami klasycznymi, które wykorzystują do połączenia bramofonu z każdym unifonem osobny kabel. Takie wersje urządzeń są praktyczne i stosuje się je w domkach jednorodzinnych w których jest mała ilość unifonów.

dom5 (340 kB)

W skład instalacji domofonu wchodzą

Unifon - instalowany jest w domu i wygląda zupełnie jak telefon, który został powieszony na ścianie. Umożliwia przeprowadzenie rozmowy z osobą znajdujacą się przy furtce oraz pozwala nam na odblokowanie elektrozaczepu.

Bramofon - umieszczony przy bramce lub prz drzwiach wejściowych. Znajduja się na nim spis nazwisk oraz przyciski, które pełnią funkcję przycisków dzwonkowych. Wewnątrz kasety bramofonowej znajduje się głośnik i mikrofon co pozwala na rozmowę z mieszkańcem domu.

Elektrozaczep - urządzenie umożliwiające zdalne elektryczne otwarcie drzwi lub furtki.

Zasilacz i elektonika - elementy domofonu, które są montowane najczęściej w piwnicy lub holu, zawierają układy elektroniczne potrzebne dla prawidłowej pracy urządzenia.

KONTAKT

Pogotowie Techniczne 24 H
TEL. 785.534.734Wypełnij Formularz Oddzwonimy

Imię:
TelefonWspółpracujemy

polsat (94 kB)

nc (6 kB)

images (5 kB)


Copyright by www.fox.zgora.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
stopka1 (18 kB) stopka2 (19 kB)
poczta (2 kB)
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt