t7 (69 kB)
[Rozmiar: 72075 bajtów]
NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA DVB-T

Montaż, instalacja i ustawianie anten do odbioru telewizji naziemnej jest jedną z podstawowych usług wchodzących w zakres naszych kompetencji.n aziemna telewizja dostępna jest wyłącznie w systemie cyfrowym DVB-T.

Dla nowych instalacji antenowych doradzamy naszym klientom jaki rodzaj anteny będzie zapewniał najlepszy odbiór telewizji w zależności od lokalizacji klienta i miejsca instalacji anteny. Prawidłowo dobrana i ustawiona antena zapewnia czysty i stabilny obraz na ekranie telewizora

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Nie kupuj sam najtańszej anteny w markecie! Często to pieniądze wyrzucone w błoto, skontaktuj się z nami a wybierzemy odpowiedni sprzęt dla Ciebie, który po poprawnym zainstalowaniu będzie działał przez wiele lat bez żadnych napraw.

W przypadku istniejących instalacji do odbioru telewizji naziemnej, które nie spełniają oczekiwań klienta lub działają wadliwie proponujemy przegląd i konserwację instalacji a następnie poprawne ustawienie anteny lub wymianę niesprawnych elementów, okablowania, zmianę masztu na dłuższy itp Wykonujemy podłączenie instalacji antenowej do odbioru telewizji naziemnej do każdego typu telewizora. W przypadku starszych odbiorników pomożemy dobrać tuner DVB-T, który umożliwi odbiór w nowym cyfrowym systemie telewizji naziemnej.

dvbt3 (54 kB) dvbt3 (54 kB)

Na maszcie anteny do odbioru telewizji z nadajników naziemnych możemy również zamontować antenę radiową. Pomożemy dobrać osprzęt i wykonać instalację antenową według konfiguracji klienta np instalację do odbioru na kilku odbiornikach telewizyjnych lub instalacje zbiorcze dla współpracy anten satelitarnych i naziemnych.

KONTAKT

Pogotowie Techniczne 24 H
TEL. 785.534.734Wypełnij Formularz Oddzwonimy

Imię:
TelefonWspółpracujemy

polsat (94 kB)

nc (6 kB)

images (5 kB)


Copyright by www.fox.zgora.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
stopka1 (18 kB) stopka2 (19 kB)
poczta (2 kB)
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt