t7 (69 kB)
[Rozmiar: 72075 bajtów]
SYSTEMY NAGLOŚNIENIOWE


Nasza oferta obejmuje nagłośnienie pomieszczeń i obiektów na terenie całej Polski. Dla Państwa komfortu proponujemy kompleksowe realizacje począwszy od projektu nagłośnienia, poprzez dostawę i instalację systemów audio, a skończywszy na opiece gwarancyjnej i pogwarancyjnej. W naszych projektach bazujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach, które są stosowane przez najlepsze firmy na całym świecie.

Projekty nagłośnienia realizujemy w oparciu o :
- głośniki sufitowe, montowane w sufitach podwieszanych i kasetonach;
- głośniki wiszące, tzw. głośniki kulowe ;
- głośniki estradowe;
- głośniki ścienne, montowane na ścianach;
- głośniki zewnętrzne, tzw. outdoor umożliwiające pracę na zewnątrz przy zmiennych warunkach atmosferycznych.

dvbt1 (37 kB) dvbt2 (81 kB)

Instalujemy tylko sprawdzone produkty, za które możemy ręczyć że oferowana jakość dźwięku, wykonania oraz trwałość jest na najwyższym poziomie.

Korzystamy z głośników takich firm jak: Polk Audio, Speakercraft, Audac, AMC, Monacor, Monitor Audio czy Apart. W zależności od specyfiki instalacji stosujemy tradycyjne systemy nagłośnienia oraz systemy w technologii 100V. W instalacjach komercyjnych najczęściej stosuje się nagłośnienie 100V z racji na prostotę instalacji, koszty oraz wygodę. Zastosowanie instalacji 100V umożliwia redukcję kosztów związanych z okablowaniem i ilością użytych wzmacniaczy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dźwięku.

Każdą inwestycję powinien rozpocząć projekt nagłośnienia, w którym projektant na podstawie wymagań i oczekiwań inwestora określa sposób nagłośnienia, zastosowaną technologię i urządzenia, trasy kablowe, źródła dźwięku oraz sposób obsługi przez osoby odpowiadające na nadzór nad systemem audio.

Instalacja nagłośnienia powinna być przeprowadzona według projektu lub schematu z zachowaniem wszelkich standardów. Dla zapewnienia lepszej jakości dźwięku, często praktykuje się montaż głośników w specjalnie wykonanych obudowach lub matach akustycznych. Instalacja i montaż głośników sufitowych jest często najlepszą formą nagłośnienia dużych powierzchni..

KONTAKT

Pogotowie Techniczne 24 H
TEL. 785.534.734Wypełnij Formularz Oddzwonimy

Imię:
TelefonWspółpracujemy

polsat (94 kB)

nc (6 kB)

images (5 kB)


Copyright by www.fox.zgora.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
stopka1 (18 kB) stopka2 (19 kB)
poczta (2 kB)
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt